Hotel, okolica i my

Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających gości

 

Nasz hotel jest kameralnym domem

Komfort, bezpieczeństwo, zabawa i troska

Jesteśmy ze zwierzętami 24 godziny na dobę. Psy całe dnie spędzają z nami, towarzysząc we wszystkich czynnościach  - miło i radośnie w domowej atmosferze. Swobodnie wchodzą do naszego domu, mają do dyspozycji ogrodzoną 1200 metrową działkę oraz wyprowadzane są na indywidualne spacery. Dbamy o bezpieczny kontakt psów, dzieląc przestrzeń zależnie od ich wielkości i temperamentu. Przyjmujemy tylko zwierzęta nieagresywne, w stanie zdrowia bezpiecznym dla innych, bez rui. Organizujemy zwierzakom czas zgodnie z najnowszą wiedzą o tym, co dla nich najlepsze: zajęcia ruchowe, wyzwania umysłowe i kontakt społeczny. Na nasze psy czekają wygodne pokoje sypialne, służące osiągnięciu harmonii odpoczynku, snu i spokojnego jedzenia. Dbamy w nich o właściwą temperaturę, nieskazitelną higienę i relaksacyjny. Nasi goście zaznają pieszczoty i częstowanie smakołykami - w granicach rozsądku. Mamy przeszkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy zwierzętom i współpracujemy z pobliskimi klinikami weterynaryjnymi.

Okolica jest piękna

Wszystko, co psy lubią najbardziej

Wychodzimy na codzienne spacery oczywiście dbając o bezpieczeństwo psów. Otaczają nas piękne i czyste tereny zielone: pola, łąki, las, a zalew przeczycko-siewierski znajduje się 150 metrów od hotelu. Jesteśmy osobami aktywnymi i kochającymi przyrodę - jeśli tylko się zgodzisz chętnie zabierzemy Twojego psa na dłuższą wycieczkę - na zamek w Siewierzu lub Będzinie, Jeziora Pogorię, Pustynię Błędowską lub gdzie nas nogi i łapy poniosą. U nas nie ma nudy i rutyny - pobyt dla psa stanie się jego wakacjami życia!

 

Poznaj nas

Zrzut ekranu 2020-01-13 o 20.21.08.png
84988787_214722106588233_107665143241480
Haps.jpg

Olimpia Kłosińska-Spyrka

Behawiorystka i trenerka zwierząt, wegetarianka, żyjąca w zgodzie z naturą i pozytywnymi zasadami

Maciej Spyrka

Najlepszy na świecie mąż, który porzucił karierę informatyka, by oddać się miłości do zwierząt

Haps

Psi profesor, tester ludzkich emocji, przyjaciel kotów i bezkrwawy rozjemca skłóconych psich dusz

 

Kwalifikacje zawodowe

Olimpia Kłosińska-Spyrka

certyfikowana behawiorystka i trenerka zwierząt towarzyszących, mgr ochrony środowiska

zawodowo pracuję z psami od blisko 15 lat, swoją karierę zapoczątkowałam jako trener szkolenia psów w oparciu o metodę pozytywnych wzmocnień, uzyskując kompetencje w zakresie posłuszeństwa ogólnego, posłuszeństwa sportowego obedience i pracy węchowej (tropienie, poszukiwanie zaginionych przedmiotów i osób) m.in. u Inki Sjösten. Hobbistycznie uprawiałam agility, dogrisbee oraz dogtrekking, obecnie nosework.  Dodatkowo 7 lat temu zdobyłam tytuł behawiorysty praktykującego na brytyjskiej licencji Centre Of Applied Pet Ethology. Udzielam profesjonalnej pomocy behawioralno - szkoleniowej opiekunom zwierząt oraz prowadzę działalność dydaktyczną dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Jestem edukatorką, autorką poradników i artykułów, prowadziłam wykłady na Kursie Dyplomowym COAPE, współtworzyłam i prowadziłam Kurs Trenerski dla Behawiorystów, kurs dla opiekunów zwierząt Petsitter i warsztaty umiejętności społecznych w porozumiewaniu się z psem (ABT). 


Obecnie moim najnowszym projektem, w którym mogę wykorzystać całą moją wiedzę i doświadczenie jest tworzenie domowego hotelu dla zwierząt. 

Prywatnie adoptowałam ze schronisk psa Hapsa oraz koty Zmorę, Hexę i Delilah.

© 2020 by OK Pets.                   polityka prywatności