© 2019 by OK Pets

HOTEL I OKOLICA

Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających gości

 

NASZ HOTEL JEST DOMEM

Najwyższa jakość usług

Spędzamy ze zwierzętami 24 godziny na dobę. Psy mieszkają razem z nami, śpią na naszych sofach, żebrzą przy obiedzie, leżą na tarasie i biegają na 1200 metrowej ogrodzonej działce. Nie izolujemy psów, nie zamykamy ich oddzielnie, ani w klatkach. Przyjmujemy do domu maksymalnie 5 psów. Opiekujemy się nimi tak, jak naszymi czworonożnymi dzieciakami! Na spotkaniu aklimatyzacyjnym obejrzysz cały hotel - zapraszamy.

PS. W planach mamy wybudowanie ogrzewanego domku z indywidualnymi pokojami sypialnymi dla psów - do tego czasu nie możemy przyjąć psów nie odnajdujących się w grupie społecznej.

OKOLICA JEST PIĘKNA

Wszystko, co psy lubią najbardziej

Wychodzimy na codzienne spacery oczywiście dbając o bezpieczeństwo psów. Otaczają nas piękne i czyste tereny zielone: pola, łąki, las, a zalew przeczycko-siewierski znajduje się 200 metrów od hotelu. Jesteśmy osobami aktywnymi i kochającymi przyrodę - jeśli tylko się zgodzisz chętnie zabierzemy Twojego psa na dłuższą wycieczkę - na zamek w Siewierzu lub Będzinie, Jeziora Pogorię, Pustynię Błedowską lub gdzie nas nogi i łapy poniosą. U nas nie ma nudy, a pobyt dla psa stanie się jego wakacjami życia!

POZNAJ NAS

44830456_564687670652551_4972309975318659072_n_edited_edited.jpg

OLIMPIA KŁOSIŃSKA-SPYRKA

behawiorysta i trener zwierząt

55905154_398215224293632_5608282322756435968_o_edited.jpg

MACIEJ SPYRKA

miłośnik zwierząt

Haps.jpg

HAPS

psi profesor

 

OLIMPIA KŁOSIŃSKA

behawiorysta zwierząt towarzyszących DipCABT(Coape), instruktor i trener szkolenia psów

zawodowo pracuję z psami od blisko 15 lat, swoją karierę zapoczątkowałam jako trener szkolenia psów w oparciu o metodę pozytywnych wzmocnień, uzyskując kompetencje w zakresie posłuszeństwa ogólnego, posłuszeństwa sportowego obedience i pracy węchowej (tropienie, poszukiwanie zaginionych przedmiotów i osób) m.in. u Inki Sjösten. Hobbistycznie uprawiałam agility, dogrisbee oraz dogtrekking, obecnie nosework.  Dodatkowo 7 lat temu zdobyłam tytuł behawiorysty praktykującego na brytyjskiej licencji Centre Of Applied Pet Ethology. Udzielam profesjonalnej pomocy behawioralno - szkoleniowej opiekunom zwierząt oraz prowadzę działalność dydaktyczną dla przyszłych trenerów i behawiorystów. Jestem edukatorką, autorką poradników i artykułów, prowadziłam wykłady na Kursie Dyplomowym COAPE, współtworzyłam i prowadziłam Kurs Trenerski dla Behawiorystów, kurs dla opiekunów zwierząt Petsitter i warsztaty umiejętności społecznych w porozumiewaniu się z psem (ABT). 


Obecnie moim najnowszym projektem, w którym mogę wykorzystać całą moją wiedzę i doświadczenie jest tworzenie domowego hotelu dla zwierząt. 

Prywatnie adoptowałam ze schronisk psa Hapsa oraz koty Zmorę, Hexę i Delilah.