top of page

Nasi partnerzy

9F8ADE7D671A4CE0988D66465E9A9D3B[1352987

Pro Animalium - Przychodnia weterynaryjna

PRO ANIMALIUM w Tarnowskich Górach jest przychodnią zapewniającą najwyższe standardy opieki zdrowotnej zwierząt. Wyróżnia ją także dbałość o minimalizowanie stresu pacjentów oraz prowadzenie bloga dla opiekunów.

logo_pink.jpg

Spanie na sianie - Hotel dla psów

Hotel SPANIE NA SIANIE w Bestwinie stworzony został z myślą o małych i średnich psach, które oczekują dużej uwagi oraz kompleksowej opieki. To także salon groomerski.

Cat House - Hotel dla kotów

Hotel CAT HOUSE w Dąbrowie Górniczej zapewnia całodobową, profesjonalną opiekę nad kotami na czas Państwa wyjazdów. Koty mieszkają w domu w indywidualnych pokoikach, z opcjonalnym dostępem do zewnętrznej woliery.

118515453_343317010142003_48955999392906

Piesek Manu - Behawiorysta

Pod nazwą PIESEK MANU znajdziecie w Rudzie Śląskiej Magdalenę Michałek, dyplomowaną behawiorystkę zwierząt towarzyszących, która prowadzi konsultacje behawioralne szczeniąt i psów dorosłych z dojazdem do klienta na Śląsku.

Projekt Pies - Szkoła dla psów

Projekt_Pies_logo.jpg

PROJEKT PIES to szkoła dla psów w Katowicach. Jeśli szukacie kursów szkolenia szczeniaka lub psa dorosłego można wybrać opcję stacjonarną  grupową lub indywidualną, czy skorzystać z kursu on-line. Polecamy także bloga.

BOO - Salon pielęgnacji zwierząt

BOO to profesjonalny salon pielęgnacji zwierząt domowyc w Gliwicach. Oferuje kompleksową pielęgnację z użyciem najlepszych kosmetyków, dbając jednocześnie o domową atmosferę i dobre samopoczucie zwierząt.

Petsmile - Sklep stacjonarny i internetowy

Petsmile_lg2018.png

PETSMILE to stacjonarny sklep zoologiczny w Gliwicach. Kupując w PetSmile nie tylko masz gwarancję wysokiej jakości oferowanych produktów, ale także możliwości świadomego i pełnego zadbania o potrzeby swoich podopiecznych.

bottom of page