PRZYGOTUJ PSA NA POBYT U NAS


Dołożymy wszelkich starań, by zadbać o Twojego pupila jak o członka naszej rodziny. Dlatego chcemy poznać jego potrzeby, przyzwyczajenia, a nawet sekrety. Wszystko po to, by czuł się u nas jak w domu.

ZADBAJ O ZDROWIE

Sprawdź czy Twój pies ma aktualne szczepienia przeciwko wściekliźnie oraz chorobom wirusowym (jak: nosówka, parwowiroza, choroba Rubartha, wirus parainfluenzy, adenowirus, leptospiroza). Polecamy dodatkowe doszczepienie donosową szczepionką na Bordatellę bronchisepticę wywołującą kaszel kenelowy (niewskazane na okres krótszy niż 14 dni przed oddaniem do hotelu, ze względu na poszczepienny spadek odporności). Odrobacz swojego psa na ok. 7 dni przed przyjazdem (zrobienie tego w dniu przyjazdu może skutkować rozwolnieniem). Zabezpiecz psa przeciwko pasożytom zewnętrznym (pchły, kleszcze). Jeżeli pies choruje, prosimy o zaświadczenie od lekarza weterynarii, że dana choroba nie przenosi się na zwierzęta i ludzi.

ZADBAJ O WYŻYWIENIE

Sprawdź czy posiadasz dostateczną ilość karmy na cały pobyt psa (nagła zmiana diety jest niewskazana, może powodować problemy trawienne oraz potęgować stres). Psy w naszym hotelu wiodą aktywne i urozmaicone życie - możliwe, że ich zapotrzebowanie na karmę wzrośnie o ok. 15-20% - przygotuj więc naddatek karmy. Jeśli wiesz, że Twój pies tęskni zabierz dla niego "dosmaczacz" np. mokrą karmę dodawaną do suchej oraz zabierz gryzaki (uszy królicze, wołowe, żwacze itp) redukujące napięcie i stres. Jeśli karmisz karmą gotowaną przygotuj jej mrożony zapas lub przepis na przyrządzenie w hotelu. Jeśli karmisz surową karmą (BARF) przygotuj jej zamrożony zapas. W razie jeśli zabraknie Ci karmy oferujemy pobyt z wyżywieniem zapewnionym z naszej strony.

ZADBAJ O KOMFORT

Przygotuj rzeczy na co dzień towarzyszące psu: jego legowisko, kocyk, ulubione zabawki, miski, a także akcesoria do pielęgnacji (krople do oczu, szczotki do czesania itp). Prosimy także o zabranie wygodnej obroży lub szelek (ze względów bezpieczeństwa ściągamy kolczatki) oraz smyczy. Dostosuj także wyposażenie do pory roku, przydatne mogą być ubranka na chłodne dni lub mata chłodząca na upały. Twój pies na miejscu zostanie oznaczony naszą firmową adresówką, która będzie jednocześnie identyfikatorem dostarczonych rzeczy.

ZADBAJ O SAMOPOCZUCIE

Zapraszamy Cię wraz z psem na spotkanie aklimatyzacyjne, podczas którego pokażemy Ci cały hotel i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Także dla psa pobyt w hotelu będzie przyjemniejszy, jeśli wraz z Tobą pozna nowe miejsce. Spotkanie to służy także zapewnieniu bezpieczeństwa naszym podopiecznym. Podczas spotkania dopytamy Cię o szczegóły na podstawie wypełnionej karty podopiecznego (plik do pobrania poniżej). W hotelu OK Pets panuje harmonia, każdy czworonożny gość powinien czuć się tu w pełni komfortowo i móc bez ograniczeń spędzać cały dzień z nami. Jak już się zapewne domyślasz, dla dobra wszystkich nie przyjmujemy zwierząt przejawiających zachowania agresywne.

 

Te dokumenty otrzymasz od nas mailem, jeśli wolisz możesz je wcześniej pobrać i się z nimi zapoznać

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Ten dokument wypełnij skrupulatnie i odeślij nam mailem na adres hotel@okpets.pl lub przywieź ze sobą na spotkanie aklimatyzacyjne. Tylko dla pierwszorazowego pobytu.

LISTA AKCESORÓW

Ten dokument będzie dla Ciebie pomocą przy pakowaniu rzeczy psa. Możesz go wydrukować i przywieźć razem z psem i jego pakunkiem.

REGULAMIN

Kompletne regulacje dotyczące przyjęcia i pobytu zwierzęcia w hotelu. Zapoznaj się z nim proszę.

 

© 2020 by OK Pets.                   polityka prywatności