© 2019 by OK Pets

ZAREZERWUJ POBYT SWOJEGO ZWIERZĘCIA

Uwaga:

hotel jest w trakcie przygotowań na przyjęcie podopiecznych - niebawem powiadomimy o możliwości przyjmowania rezerwacji.

REZERWACJA TERMINU POBYTU

Aby sprawdzić wolne terminy i dokonać rezerwacji proszę zadzwonić na numer Olimpii Kłosińskiej-Spyrka: 792 339 499.


WAŻNE! 
Z racji na ograniczoną liczbę miejsc rezerwacji należy dokonywać z dużym wyprzedzeniem.

Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie bezzwrotnego zadatku w wysokości 20% wartości podstawowego pobytu. Wpłaty można dokonać gotówką lub kartą podczas spotkania wstępnego lub przelewem na rachunek ING: 12105012851000009271753585.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: 

  • Imienia zwierzęcia

  • Terminu rezerwacji

Zapłata za pobyt pomniejszona o wartość zadatku oraz ewentualnie powiększona o dodatkowe koszty (np. leczenia weterynaryjnego czy zakupów dokonanych na prośbę właściciela) zostanie uregulowana w dniu odbioru zwierzęcia.

ZASADY REZERWACJI

Doba hotelowa trwa od godziny zakwaterowania do tej samej godziny dnia następnego (czyli 24 h).


Prosimy, aby wszelkie odwiedziny hotelu (w tym przywiezienie i odbiór pieska) zawsze ustalać telefonicznie. Wychodzimy z naszymi podopiecznymi na spacery i możemy być daleko od hotelu.

Istnieje także możliwość przekazania zwierzęcia z/do miejsca wyznaczonego przez właściciela naszym transportem.

KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA I ODPOWIEDZIALNOŚCI

Ponieważ nie mamy warunków do izolowania zwierząt, ze względu na bezpieczeństwo naszych podopiecznych - nie przyjmujemy psów agresywnych oraz suczek w okresie cieczki. Pies przed przyjazdem do hotelu musi być zaszczepiony, odrobaczony, zabezpieczony przeciw pchłom i kleszczom, wolny od chorób, którymi mógłby zarazić inne zwierzęta lub ludzi.