ZAREZERWUJ POBYT SWOJEGO ZWIERZĘCIA

REZERWACJA TERMINU POBYTU

Aby sprawdzić wolne terminy proszę zadzwonić na numer Olimpii Kłosińskiej-Spyrki: 792 339 499. Stali klienci po prostu dokonują rezerwacji, pierwszorazowych poprosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 20% ceny podstawowego pobytu. Wpłaty można dokonać gotówką lub kartą podczas spotkania aklimatyzacyjnego lub przelewem na rachunek ING: 12105012851000009271753585.

W tytule przelewu prosimy o wpisanie: 

  • Imienia zwierzęcia

  • Terminu rezerwacji


WAŻNE! 
Z racji na ograniczoną liczbę miejsc rekomendujemy dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem.

ZASADY REZERWACJI

Doba hotelowa trwa od godziny zakwaterowania do tej samej godziny dnia następnego (czyli 24 h). Przyjęcie psa w godzinach 8.00-22.00 jest bezpłatne. Istnieje także możliwość przekazania zwierzęcia z/do miejsca wyznaczonego przez właściciela naszym transportem.

WAŻNE!

Prosimy, aby wszelkie odwiedziny hotelu (w tym przywiezienie i odbiór pieska) zawsze ustalać telefonicznie. Wychodzimy z naszymi podopiecznymi na spacery i możemy być daleko od hotelu.

KWESTIE BEZPIECZEŃSTWA I ODPOWIEDZIALNOŚCI

Pies przed przyjazdem do hotelu musi być zaszczepiony, odrobaczony, zabezpieczony przeciw pchłom i kleszczom, wolny od chorób, którymi mógłby zarazić inne zwierzęta lub ludzi. Polecamy przeczytanie dodatkowych informacji w zakładce "Przed zakwaterowaniem"

WAŻNE!

Z uwagi na bezpieczeństwo Państwa i psów prosimy o wchodzenie na teren posesji wyłącznie w naszej obecności.

 

© 2020 by OK Pets.                   polityka prywatności