Zasady rezerwacji

Prosimy o uwzględnienie czasu niezbędnego na proces rezerwacji.

Obowiązkowym etapem rezerwacji dla nowych gości jest wzajemne poznanie się podczas spotkania aklimatyzacyjnego z psem. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji dla nowych oraz stałych gości i wpisaniem jej do kalendarza pobytów jest wpłacenie 30% zadatku zaliczanego na poczet opłaty za opiekę nad psem. 

Wypełnij formularz zapytania o dostępność terminu dla psa.

Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Zrzut ekranu 2022-01-13 o 16.19.16.png

Ponieważ szanujemy emocje pów, wszystkie pieski, które jeszcze u nas nie gościły zapraszamy na bezpłatne spotkanie aklimatyzacyjne. Jego rolą jest zbudowanie pozytywnego skojarzenia z naszym hotelem i opiekunem. Chcemy poznać jego potrzeby, przyzwyczajenia, a nawet sekrety. Wszystko po to, by czuł się u nas jak w domu, bezpiecznie i radośnie.

Także, dzięki temu, że warunkiem przyjęcia do hotelu jest wcześniejsze spotkanie wraz z indywidualną konsultacją każdego z podopiecznych, zapewniam, że każdy z naszych gości jest psem bezpiecznym, a zarazem dobrze czującym się w naszym hotelu. Nie przyjmujemy "przypadkowych" zwierząt. Jeśli podczas spotkania pies zachowa się agresywnie lub będzie cierpieć na zespół stresu separacyjnego - nie będziemy mogli się nim zaopiekować.